ERA-2AEB60R4X
MFR.Part #
ERA-2AEB60R4X
JLCPCB Part #
C4359955
Description
-55℃~+155℃ 60.4Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS