EEV-HA0J102UP
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEV-HA0J102UP
Description
-40℃~+105℃ 10.2mm 1000hrs@105℃ 1000uF 6.3V 8mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD