TXS2SA-L2-12V-Z
MFR.Part #
TXS2SA-L2-12V-Z
Description
-40℃~+70℃ 110V@DC 12V 1A 2 Form C: 2C (DPDT-CO) 5ms 5ms Dual Coil Silver + Gold Plated - Magnetic Latching Relays ROHS