ERG-2SJ430
MFR.Part #
ERG-2SJ430
JLCPCB Part #
C3539946
Description
-55℃~+235℃ 2W 43Ω Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS