ERJU03F5601V
MFR.Part #
ERJU03F5601V
JLCPCB Part #
C417107
Description
-55℃~+155℃ 100mW 150V 5.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS