EEU-TA1J221LB
MFR.Part #
EEU-TA1J221LB
JLCPCB Part #
C5114439
Package
Plugin,D12.5xL27mm
Description
-40℃~+125℃ 12.5mm 2000hrs@125℃ 220uF 27mm 5mm 63V 861.3mA@120Hz ±20% 插件,D12.5xL27mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS