ERX-2SJ2R7E
MFR.Part #
ERX-2SJ2R7E
JLCPCB Part #
C6035338
Description
-55℃~+200℃ 2.7Ω 2W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D4xL12mm Through Hole Resistors ROHS