ERJ-8ENF1744V
MFR.Part #
ERJ-8ENF1744V
JLCPCB Part #
C4209819
Description
-55℃~+155℃ 1.74MΩ 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS