EEU-TA1J221B
MFR.Part #
EEU-TA1J221B
JLCPCB Part #
C1600744
Package
Plugin,D16xL20mm
Description
-40℃~+125℃ 16mm 2000hrs@125℃ 20mm 220uF 63V 7.5mm 85mΩ 884mA@120Hz ±20% 插件,D16xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS