ERJ-U1TF1300U
MFR.Part #
ERJ-U1TF1300U
JLCPCB Part #
C4235936
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 1W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS