EEU-FS2A121LB
MFR.Part #
EEU-FS2A121LB
JLCPCB Part #
C1668910
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 100V 10mm 120uF 25mm 44mΩ 5mm 840mA@120Hz ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS