ERA-8ARB392V
MFR.Part #
ERA-8ARB392V
JLCPCB Part #
C2081997
Description
-55℃~+155℃ 150V 250mW 3.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS