EEUFS1K221L
MFR.Part #
EEUFS1K221L
JLCPCB Part #
C407985
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-40℃~+105℃ 1.2A@100kHz 10000hrs@105℃ 10mm 220uF 25mm 44mΩ@100kHz 5mm 80V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS