ERA-3VRW6651V
MFR.Part #
ERA-3VRW6651V
JLCPCB Part #
C1863253
Description
-55℃~+155℃ 100V 125mW 6.65kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS