ECE-V1HA330XP
MFR.Part #
ECE-V1HA330XP
Description
-40℃~+85℃ 2000hrs@85℃ 33uF 50V 6.3mm 7.7mm ±20% - Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD