ERJ-1GEF4120C
MFR.Part #
ERJ-1GEF4120C
JLCPCB Part #
C19611166
Description
-55℃~+125℃ 412Ω 50mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS