EEU-FM1A102LBJ
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EEU-FM1A102LBJ
JLCPCB Part #
C1594875
Package
Plugin
Description
-40℃~+105℃ 1.17A@120Hz 1000uF 10V 30mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 8mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS