UPS1C682MHD
MFR.Part #
UPS1C682MHD
JLCPCB Part #
C1590603
Package
Plugin
Description
-55℃~+105℃ 16V 18mm 2.349A@120Hz 3000hrs@105℃ 30mΩ 6800uF 7.5mm ±20% 插件 Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS