ERJ-12NF20R5U
MFR.Part #
ERJ-12NF20R5U
JLCPCB Part #
C20018525
Description
-55℃~+155℃ 20.5Ω 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1812 Chip Resistor - Surface Mount ROHS