ECW-F6824HL
MFR.Part #
ECW-F6824HL
JLCPCB Part #
C3809856
Package
Plugin,P=25mm
Description
-40℃~+105℃ 630V 820nF ±3% 插件,P=25mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS