EEU-FK0J222B
MFR.Part #
EEU-FK0J222B
JLCPCB Part #
C5114280
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-55℃~+105℃ 1.192A@120Hz 10mm 2200uF 22mm 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS