B41856C4108M000
Extended
Manufacturer
TDK
MFR.Part #
B41856C4108M000
JLCPCB Part #
C5113191
Package
Plugin,D10xL22mm
Description
-40℃~+105℃ 1.5A@100kHz 1000uF 10mm 16V 22mm 3000hrs@105℃ 5mm ±20% 插件,D10xL22mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS