ERJ-6RED48R7V
MFR.Part #
ERJ-6RED48R7V
JLCPCB Part #
C2111757
Description
-55℃~+125℃ 100mW 48.7Ω Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS