ERG-3SJ912A
MFR.Part #
ERG-3SJ912A
JLCPCB Part #
C3522758
Description
-55℃~+235℃ 3W 9.1kΩ Metal Oxide Film Resistor ±300ppm/℃ ±5% 插件,D5.5xL15mm Through Hole Resistors ROHS