EEU-FK0J222LB
MFR.Part #
EEU-FK0J222LB
JLCPCB Part #
C1596702
Package
Plugin,D10xL25mm
Description
-55℃~+105℃ 1.344A@120Hz 10mm 2200uF 25mm 33mΩ 4000hrs@105℃ 5mm 6.3V ±20% 插件,D10xL25mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS