EEU-ED2D331
MFR.Part #
EEU-ED2D331
JLCPCB Part #
C1580051
Package
Plugin,D18xL40mm
Description
-25℃~+105℃ 10000hrs@105℃ 18mm 2.4A@100kHz 200V 330uF 40mm 7.5mm ±20% 插件,D18xL40mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS