ERA-2AKD38R3X
MFR.Part #
ERA-2AKD38R3X
JLCPCB Part #
C20014183
Description
-55℃~+155℃ 38.3Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS