ERA-2VRB8661X
MFR.Part #
ERA-2VRB8661X
JLCPCB Part #
C1863297
Description
-55℃~+155℃ 100mW 75V 8.66kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS