EEU-ED2D330
MFR.Part #
EEU-ED2D330
JLCPCB Part #
C1580772
Package
Plugin,D10xL20mm
Description
-25℃~+105℃ 10mm 200V 20mm 33uF 5mm 650mA@100kHz 8000hrs@105℃ ±20% 插件,D10xL20mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS