EET-HC2V271KA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HC2V271KA
JLCPCB Part #
C3725214
Package
Plugin,D30xL27mm
Description
-25℃~+105℃ 1.1A@120Hz 10mm 2000hrs@105℃ 270uF 27mm 30mm 350V 614mΩ@120Hz ±20% 插件,D30xL27mm Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS