ERJ-PA3D1823V
MFR.Part #
ERJ-PA3D1823V
JLCPCB Part #
C4003613
Description
-55℃~+155℃ 182kΩ 333mW Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS