EET-HC2G681LA
MFR.Part #
EET-HC2G681LA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.968A@10kHz 2000hrs@105℃ 268mΩ@120Hz 35mm 400V 47mm 680uF ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS