EET-HC2C182DA
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
EET-HC2C182DA
Description
-40℃~+105℃ 10mm 111mΩ@120Hz 160V 1800uF 2000hrs@105℃ 3.78A@10kHz 30mm 42mm ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS