ERA-1AEB4421C
MFR.Part #
ERA-1AEB4421C
JLCPCB Part #
C2132323
Description
-55℃~+155℃ 25V 4.42kΩ 50mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0201 Chip Resistor - Surface Mount ROHS