ERJ-PB6D3573V
MFR.Part #
ERJ-PB6D3573V
JLCPCB Part #
C4260232
Description
-55℃~+155℃ 200mW 357kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS