ERJ-U6RD4122V
MFR.Part #
ERJ-U6RD4122V
JLCPCB Part #
C1882263
Description
-55℃~+155℃ 125mW 41.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS