EET-ED2G221DA
MFR.Part #
EET-ED2G221DA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@100kHz 220uF 3000hrs@105℃ 30mm 30mm 400V 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS