EET-ED2G221CA
MFR.Part #
EET-ED2G221CA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@100kHz 220uF 25mm 3000hrs@105℃ 400V 40mm 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS