ERJ3GEYJ153V
MFR.Part #
ERJ3GEYJ153V
JLCPCB Part #
C403432
Description
-55℃~+155℃ 100mW 15kΩ 75V Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS