EET-ED2G221BA
MFR.Part #
EET-ED2G221BA
Description
-25℃~+105℃ 10mm 2.03A@100kHz 220uF 22mm 3000hrs@105℃ 400V 50mm 603mΩ@120Hz ±20% - Horn-Type Electrolytic Capacitors ROHS