EEH-AZA1H470B
MFR.Part #
EEH-AZA1H470B
JLCPCB Part #
C7271666
Package
Plugin,D8xL10.5mm
Description
-55℃~+105℃ 10.5mm 10000hrs@105℃ 270mA@100Hz 3.5mm 30mΩ 47uF 50V 8mm ±20% 插件,D8xL10.5mm Hybrid Aluminum Electrolytic Capacitors ROHS