ERJ-U08D3922V
MFR.Part #
ERJ-U08D3922V
JLCPCB Part #
C4321985
Description
-55℃~+155℃ 250mW 39.2kΩ Thick Film Resistor ±0.5% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS