ERG-1SJ112A
Extended
Manufacturer
PANASONIC
MFR.Part #
ERG-1SJ112A
JLCPCB Part #
C6034594
Package
Plugin,D2.8xL9mm
Description
-55℃~+235℃ 1.1kΩ 1W Metal Oxide Film Resistor ±350ppm/℃ ±5% 插件,D2.8xL9mm Through Hole Resistors ROHS