EEF-CD0G560XE
MFR.Part #
EEF-CD0G560XE
Description
-40℃~+105℃ 1.9mm 1000hrs@105℃ 15mΩ 2.7A@100kHz 4V 56uF Polymer ±20% - Polymer Aluminum Capacitors ROHS