ERA-6VRW1541V
MFR.Part #
ERA-6VRW1541V
JLCPCB Part #
C4021637
Description
-55℃~+155℃ 1.54kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS