ERJ-H3EF1153V
MFR.Part #
ERJ-H3EF1153V
JLCPCB Part #
C4200152
Description
-55℃~+175℃ 115kΩ 125mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS