EEEFN1E681UP
MFR.Part #
EEEFN1E681UP
JLCPCB Part #
C494831
Package
SMD
Description
-55℃~+105℃ 2000hrs@105℃ 25V 680uF 80mΩ@100kHz 850mA@100kHz ±20% SMD Aluminum Electrolytic Capacitors - SMD ROHS