EEU-FR1H220B
MFR.Part #
EEU-FR1H220B
JLCPCB Part #
C5114349
Package
Plugin,D5xL12.5mm
Description
-40℃~+105℃ 12.5mm 137.5mA@120Hz 22uF 5000hrs@105℃ 50V 5mm 5mm ±20% 插件,D5xL12.5mm Aluminum Electrolytic Capacitors - Leaded ROHS