ERJ-XGNF3403Y
MFR.Part #
ERJ-XGNF3403Y
JLCPCB Part #
C2128536
Description
-55℃~+125℃ 31mW 340kΩ Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 01005 Chip Resistor - Surface Mount ROHS