ECW-H16473JVB
MFR.Part #
ECW-H16473JVB
JLCPCB Part #
C3805446
Package
Plugin,P=17.5mm
Description
-40℃~+105℃ 1.6kV 47nF ±5% 插件,P=17.5mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS